درباره ما

صفحه اصلی  >  درباره ما

آشنایی با پارسیان آسانسور

مجموعه پارسیان آسانسور نمایندگی فروش و خدمات شرکت آریان آسانسور و نمایندگی فروش و خدمات شرکت صنعت الکترونیک پژوه  و نمایندگی فروش لاران صنعت در استان اصفهان می‌باشد.
 همچنین این مجموعه مرکز پخش کلیه قطعات آسانسور، موتور گیربکس (موتورالکمپ، موتور ساسی، موتورمونتاناری، موتور فیا، موتور ایتال گیرس و…) موتور گیرلس (موتور گیرلس ویتور، موتور گیرلس الگانس، موتور گیرلس ساسی و …)، درب لولایی خاتم، درب تمام اتوماتیک سیما تک سان (درب بیابانی درب حریری)، ریل مونتفرو MFT5 T9 ,MFT16 ایتالیا، تابلو فرمان آریان آسانسور، شستی اسدی، تراول کابل (دت وایلر سوییس، سانکاوفوپا ترکیه)، سیم بکسل گوستاولف، قفل جان لیفت، قفل تسلا (قفل شیندلر)، دیکتاتور شیندلر، دیکتاتور onsa، دیکتاتور canlift، قلاب سربکسل پرشیا، کفشک پرشیا، شالتر شهاب، گاورنر (آسان شایان و ترک) و….. می‌باشد.

آشنایی با همکاران ما

 شرکت آریان آسانسور فعالیت خود را به عنوان اولین تولید کننده تابلو فرمان میکروپروسسوری آسانسور در ایران از سال ۱۳۷۱ با بهره مندی از همکاری مهندسین و متخصصین با تجربه در زمینه الکترونیک و ساخت تابلوهای کنترل آسانسور آغاز نمود.
هم اکنون این شرکت با ارائه محصولات متنوع و شیوه های مدرن بازاریابی و فروش، سهم قابل توجهی از بازارداخل را در اختیار دارد و با بهره گیری از کادر کار آزموده در بخش‌های مختلف همواره سعی در افزیش سطح کیفی محصولات خود داشته است.
این شرکت با تاکید بر تحقیق و توسعه بعنوان محور اصلی دستیابی به اهداف خودکفایی و بهبود کیفیت و انطباق هر چه بیشتر با استانداردهای جهانی از جمله EN81 و تولید صنعتی با استفاده از شیوه ها و ابزارهای نوین به عنوان اولین دارنده گواهینامه استاندارد ISO9001 : 2008 در مدیریت کیفیت همواره سعی در افزایش رضایتمندی مشتریان داشته است.
در راستای تکمیل چرخه رضایتمندی مشتری این شرکت با گسترش کمی و کیفی واحد خدمات پس از فروش ضمن تسریع در امر سرویس دهی و آموزش مشتریان برای اولین با در صنعت آسانسور اقدام به ارائه خدمات ۲۴ ساعته نموده است .
شرکت آریان آسانسور همواره سعی نموده تا با تلاش گسترده در زمینه معرفی سیستمهای مجهز به کنترل دور موتور VVVF نقش خود را در کاهش مصرف انرژی و حفظ محیط زیست ایفا نماید.

شرکت آریان آسانسور

شرکت الکترونیک پژوه

شرکت صنعت الکترونیک پژوه با هدف طراحی و ساخت کلیدهای احضار و نشان دهنده های آسانسور در سال ۱۳۷۰ فعالیت خود را آغاز نموده است و تاکنون با ارائه انواع مختلف کلید های احضار و نشان دهنده های دیجیتالی با بهترین کیفیت نیاز صنعت آسانسور را برآورده نموده است.
این شرکت افتخار دارد از دیر باز با عضویت در سندیکای آسانسور و پله برقی ایران با بسیاری از شرکت های آسانسوری و ساختمانی و شرکت های انبوه سازان مسکن همکاری نزدیک داشته و از این رهگذر سعی نموده با جلب نظر همکاران این صنعت با ارائه محصولات با کیفیت بهتر و خدمات پس از فروش گاهی موثر در جهت ارتقائ صنعت آسانسور بردارد.
هم اکنون با استفاده از تکنولوژی روز از جمله دستگاه های برش لیزری و خم در بخش مکانیک و همچنین بکارگیری روش های نوین در بخش الکترونیک و نیز در اختیار داشتن کادر مجرب در زمینه تحقیقات و توسعه، تولید، فروش و خدمات پس از فروش جزو معدود شرکت های تولید کننده مطرح در این صنعت می باشد.
شرکت صنعت الکترونیک پژوه اولین تولید کننده ی کلیدهای احضار آسانسور در ایران با کیفیتی قابل رقابت با محصولات وارداتی می باشد و هم اکنون نزدیک به ۲۰ سال می باشد که کلیدهای ساخت این شرکت در صنعت آسانسور مورد استفاده قرار می گیرد.
همچنین به دلیل تولید شدن کلیه قطعات مورد نیاز توسط این واحد تولیدی و نیز طراحی هرگونه پانل های خاص، این شرکت توانسته است تمامی سفارشات مشتریان محترم و هرگونه خدمات پس از فروش مناسب را ارائه نماید.این مجموعه قادر است انواع سفارشات ویژه مشتریان به شرح ذیل را اجرا نماید: 
  >  سیستم احضار کارتی به منظور محدود کردن سرویس آسانسور
  >  سیستم ۸ خروجی مخصوص داخل کابین (برای ۸ طبقه)
  >  سیستم تک خروجی (داخل کابین و طبقات)
  >  امکان نصب Keyboard تلفن و آیفون برروی صفحه داخل کابین
  >  امکان نصب مانیتور تمام رنگی برای پخش فیلم، اسلاید، همراه با قابلیت سیستم صوتی برای اعلام طبقات 
  >  امکان نصب نورپردازی با طرح و رنگ های مختلف
  >  امکان نصب کلیدهای احضار بصورت پنل لمسی (Touch Screen)
  >  امکان حکاکی آرم بصورت لیزری یا الکترو شیمیایی برای پنل های داخل کابین طبقات